Stowarzyszenie Oleandrów

Stowarzyszenie Oleandrów  wraz ze Wspólnotami Mieszkaniowymi  z sąsiedztwa, przy współpracy z:

  • Centrum Wspierania Aktywności Lokalnej CAL
  • CSW Zamek Ujazdowski
  • Akademia Badmintona
  • Bar PRASOWY

serdecznie zaprasza na Skwer Oleandrów w sobotę, 18.06.2016 od godz. 12:00

Jeżeli chcesz wiedzieć, co to prawdziwy badminton i pokibicować najlepszym zawodnikom w Polsce, koniecznie przyjdź od 12:00. Wraz z Akademią Badmintona dokonamy oficjalnego otwarcia boiska badmintona na Skwerze Oleandrów!

_PLAKAT_VII DzienSasiada_2016-06-18

My, mieszkańcy Osiedla Oleandrów wraz ze „Świetlicą” z Marszałkowskiej 17, przy wsparciu ZGN m.st. Warszawy, stworzyliśmy dwa boiska do badmintona, które mają dać radość dzieciom, a zarazem zaangażować dorosłych do aktywnego spędzania czasu. Dzięki pomocy Zakładu Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Śródmieście m.st. Warszawy, który postawił słupki do siatek, i firmy Bianmar, która na swój koszt wymalowała boiska, organizujemy w Dzień Sąsiada pokazowy mecz badmintona, który nieodpłatnie przeprowadzi Akademia Badmintona.

Skwer Oleandrów ma być miejscem dla ludzi i jest otwarty dla wszystkich, którzy chcą  spędzić czas wśród zieleni, lub zagrać w badmintona na świeżym powietrzu. Aby uatrakcyjnić to miejsce, zgłosiliśmy projekt w ramach Budżetu Partycypacyjnego, który ma stworzyć jeszcze lepsze warunki do spokojnego i bezpiecznego spędzania czasu dla dorosłych i dzieci. Liczymy na głosy mieszkańców Warszawy, którzy są w każdej chwili serdecznie zaproszeni na Skwer Oleandrów.W szczególności 18 czerwca 2016 roku, w Dzień Sąsiada, gdzie w pobliżu – w Cafe Niespodzianka, będzie urna do głosowania. 

_PLAKAT_BP2017 (LE)-page-001

Przyjdź na Skwer i do Cafe Niespodzianka w sobotę i w niedzielę i zagłosuj na nasze 4 projekty!

Obszar WARS

Nr 9  SKWER OLEANDRÓW DLA KAŻDEGO

Utworzenie mini placu zabaw: huśtawka, zjeżdżalnio-domko-drabinka, bujak, ogrodzenie terenu, bezpieczne podłoże. Ogrodzenie siłowni plenerowej, wymiana asfaltu, stolik do gry w szachy.

Nr 5  KWIATY NA BETONIE

Obudowanie betonowych ław nad Trasą Łazienkowską, tworzywem odpornym na działanie czynników atmosferycznych, ustawienie donic betonowych z zielenią.

Nr 18  KWIATY PRZY TRASIE ŁAZIENKOWSKIEJ

Urządzenie trawnika oraz nasadzenia krzewów i  kwiatów na trawniku przy Trasiie Łazienkowskiej na  wysokości budynków Armii Ludowej 13, 15, 17.

Nr 20  KLUB WIELOPOKOLENIOWY OLEANDRÓW

Utworzenie „Klubu Wielopokoleniowego Oleandrów” przy ul. Oleandrów 19: czytelnia prasy, komputer, kawa, miejsce spotkań, klub literacki, klub filmowy, szachy, zajęcia plastyczne, zajęcia teatralne

Jaki był VII Dzień Sąsiada na Oleandrów? arrow-right
Next post

arrow-left UWAGA! Niedziela 5.06.2016. Wybory do rady osiedla !
Previous post

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *