Stowarzyszenie Oleandrów

W najbliższą sobotę, 16 września 2023 r., Kooperatywa Spożywcza „Dobrze”, zaprasza na piknik przy swoim nowo otwartym sklepie na Polnej 18/20 w godz.  10.00 i 14.00.
Będzie można zadawać pytania o ich model działania i także popróbować ich produkty.

Kooperatywa Spożywcza „Dobrze”, właśnie przed paroma tygodniami otworzyła swój drugi sklep w Warszawie pod adresem Polna 18/20. Ich pierwszy sklep Warszawie mieście się na Muranowie pod adresem ul. Andersa 27

Tak piszą o sobie:
https://dobrze.waw.pl/o-nas/

„Kooperatywa Spożywcza “Dobrze” to dynamicznie rozwijająca się inicjatywa spółdzielcza na mapie Warszawy. Jako pierwsza kooperatywa w Polsce w 2014 r. założyliśmy własny sklep spółdzielczy. Działamy, po to by: zwiększać dostęp mieszkańców Warszawy do zdrowej, świeżej i sezonowej żywności wspierać rozwój lokalnych, ekologicznych gospodarstw rolnych, promować ekonomię współpracy i dobra wspólnego promować aktywizm oparty na zasadach demokracji bezpośredniej. Naszym sztandarowym działaniem jest prowadzenie sklepów spółdzielczych ze zdrową żywnością, które tworzą praktyczną alternatywę wobec sieciówek, supermarketów i drogich sklepów ekologicznych. Od sierpnia 2014 roku prowadzimy w Warszawie sklep przy ul. Wilczej 29a, a od lipca 2016 roku także sklep przy Andersa 27. Sklep jest otwarty dla wszystkich, także osób nie zrzeszonych w Kooperatywie. Współpracujemy z ok. 30 lokalnymi gospodarstwami rolnymi i 30 małymi firmami. W stałej ofercie mamy m.in. sezonowe warzywa i owoce, kasze, nabiał, bakalie, kosmetyki, detergenty. Ograniczamy opakowania, sprzedajemy wiele produktów na wagę…”

Godziny otwarcia sklepów

Pon. – Pt  9:00 – 19:30, Sob. 9:00-16:00

Telefony do sklepów: Andersa 690 345 931, Polna 786 867 610

arrow-left WYNIKI GŁOSOWANIA X EDYCJI BO
Previous post

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *