Stowarzyszenie Oleandrów

Wczoraj, w środę 8 lipca, ZTP zrealizował nasz kolejny projekt Budżetu 2020 – nr 886 „Ogrody na Polnej” !

„Ogrody na Polnej” to kontynuacja projektu Budżetu 2019 „Gazonik na ulicy Oleandrów”, który został przez Miasto zrealizowany ubiegłej wiosny . Gazonik natychmiast wzbudził pełną akceptację i aplauz sąsiadów, co zachęciło autora do powiększenia instalacji jednego gazoniku o kolejne: na ulicy Oleandrów oraz na samym rogu – od strony ulicy Polnej, i stworzenia w ten sposób koncepcji małego OGRODU.

Wczoraj, w środę 8 lipca, ZTP zrealizował nasz kolejny projekt Budżetu 2020 – nr 886 „Ogrody na Polnej”
Na ten projekt oddano 965 głosów!
Dziękujemy wszystkim za poparcie dla tego projektu i oddanie głosów 🙂
Przy tej okazji ZTP okazał także „serce”, na naszą prośbę, małym trawniczkom wokół drzew na ul.Polnej oraz donicom na ul. Oleandrów

Pomysł ten – poszerzenia obecnie zrealizowanego projektu pojedynczego gazonika do kwietnego ogrodu, popierają sąsiedzi i przechodnie. Potwierdzeniem tego są poszczególne inicjatywy sklepów i butików na Polnej i Oleandrów.

Taka instalacja zieleni jest pięknym estetycznym powitaniem przechodniów zdążających ulicą Polną od przystanku metra Politechnika do Placu Unii, czy uliczką Oleandrów w kierunku ulicy Marszałkowskiej. Historyczna uliczka Oleandrów, od momentu zrealizowanej w 2014 roku Inicjatywy Lokalnej, a w kolejnym roku 2015, remontem całej ulicy, stała się piękną wizytówką Południowego Śródmieścia. Pełna swojego niepowtarzalnego klimatu z licznym klubami, butikami, kawiarniami i galeriami.

Bulwar nad Trasą Łazienkowską arrow-right
Next post

arrow-left Promocja projektów Budżetu Obywatelskiego 2021
Previous post

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *