Stowarzyszenie Oleandrów

Stowarzyszenie OLEANDRÓW wzięło udział w projekcie społecznym pn. „63 działania na 63 dni Powstania”, który towarzyszył obchodom 70. rocznicy Powstania Warszawskiego.
Nasza propozycja „Instalacja ławki na ul. Polnej  pod nr 7a i uporządkowanie jej zielonego otoczenia” znalazła uznanie komisji i zostało nam przyznane dofinansowanie na realizację tego projektu.

IMG_7381

Fundatorem jest m. st. Warszawa, organizatorem zadania – Centrum Komunikacji Społecznej Urzędu m.st. Warszawy, a operatorem grantu –  Okręg Mazowiecki Związku Harcerstwa Rzeczypospolitej (OM ZHR) i Stowarzyszenie Harcerskie (SH). 4xCapture_

Program miał na celu wspieranie działań społecznych poprzez udzielenie dofinansowania tym działaniom, które są skierowane do najbliższego otoczenia i społeczności lokalnej, w których żyją osoby realizujące dane działanie.

IMG_7379

Nasz pomysł jest skierowany do sąsiadów i mieszkańców naszego Osiedla, ale także do wszystkich osób z tego rejonu Dzielnicy Śródmieście: uczniów sąsiedniego Gimnazjum, czy osób korzystających z OSiRu (hotelu, basenu, placówek fitness i sali widowiskowej). Dodatkowe uporządkowanie najbliższego terenu, obsadzenia go kwiatami i bylinami jest równaniem do coraz piękniejszego sąsiedztwa ulicy Oleandrów i ulicy Polnej.
Jednocześnie zamierzamy kontynuować nasze wysiłki w dążeniu do dalszego uporządkowania całego terenu ulicy Polnej ze szczególnym uwzględnieniem potrzeb Gimnazjum nr 36 im. Krzysztofa Kieślowskiego.
Serdecznie dziękujemy wszystkim sąsiadom, którzy skutecznie pomagali nam  w realizacji tego przedsięwzięcia.

Sąsiedzka Gwiazdka na Oleandrów (14-12-14) arrow-right
Next post

arrow-left Dni Śródmieścia 2014
Previous post

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *