Wspólne działania, WYDARZENIA

VII Dzień Sąsiada na Oleandrów

Stowarzyszenie Oleandrów  wraz ze Wspólnotami Mieszkaniowymi  z sąsiedztwa, przy współpracy z:

  • Centrum Wspierania Aktywności Lokalnej CAL
  • CSW Zamek Ujazdowski
  • Akademia Badmintona
  • Bar PRASOWY

serdecznie zaprasza na Skwer Oleandrów w sobotę, 18.06.2016 od godz. 12:00

Jeżeli chcesz wiedzieć, co to prawdziwy badminton i pokibicować najlepszym zawodnikom w Polsce, koniecznie przyjdź od 12:00. Wraz z Akademią Badmintona dokonamy oficjalnego otwarcia boiska badmintona na Skwerze Oleandrów!

_PLAKAT_VII DzienSasiada_2016-06-18

My, mieszkańcy Osiedla Oleandrów wraz ze „Świetlicą” z Marszałkowskiej 17, przy wsparciu ZGN m.st. Warszawy, stworzyliśmy dwa boiska do badmintona, które mają dać radość dzieciom, a zarazem zaangażować dorosłych do aktywnego spędzania czasu. Dzięki pomocy Zakładu Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Śródmieście m.st. Warszawy, który postawił słupki do siatek, i firmy Bianmar, która na swój koszt wymalowała boiska, organizujemy w Dzień Sąsiada pokazowy mecz badmintona, który nieodpłatnie przeprowadzi Akademia Badmintona.

Skwer Oleandrów ma być miejscem dla ludzi i jest otwarty dla wszystkich, którzy chcą  spędzić czas wśród zieleni, lub zagrać w badmintona na świeżym powietrzu. Aby uatrakcyjnić to miejsce, zgłosiliśmy projekt w ramach Budżetu Partycypacyjnego, który ma stworzyć jeszcze lepsze warunki do spokojnego i bezpiecznego spędzania czasu dla dorosłych i dzieci. Liczymy na głosy mieszkańców Warszawy, którzy są w każdej chwili serdecznie zaproszeni na Skwer Oleandrów.W szczególności 18 czerwca 2016 roku, w Dzień Sąsiada, gdzie w pobliżu – w Cafe Niespodzianka, będzie urna do głosowania. 

_PLAKAT_BP2017 (LE)-page-001

Przyjdź na Skwer i do Cafe Niespodzianka w sobotę i w niedzielę i zagłosuj na nasze 4 projekty!

Obszar WARS

Nr 9  SKWER OLEANDRÓW DLA KAŻDEGO

Utworzenie mini placu zabaw: huśtawka, zjeżdżalnio-domko-drabinka, bujak, ogrodzenie terenu, bezpieczne podłoże. Ogrodzenie siłowni plenerowej, wymiana asfaltu, stolik do gry w szachy.

Nr 5  KWIATY NA BETONIE

Obudowanie betonowych ław nad Trasą Łazienkowską, tworzywem odpornym na działanie czynników atmosferycznych, ustawienie donic betonowych z zielenią.

Nr 18  KWIATY PRZY TRASIE ŁAZIENKOWSKIEJ

Urządzenie trawnika oraz nasadzenia krzewów i  kwiatów na trawniku przy Trasiie Łazienkowskiej na  wysokości budynków Armii Ludowej 13, 15, 17.

Nr 20  KLUB WIELOPOKOLENIOWY OLEANDRÓW

Utworzenie „Klubu Wielopokoleniowego Oleandrów” przy ul. Oleandrów 19: czytelnia prasy, komputer, kawa, miejsce spotkań, klub literacki, klub filmowy, szachy, zajęcia plastyczne, zajęcia teatralne

Standard

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *